Xhaferi: Ja kush do ta marr drejtimin e BDI-së

Partia e pas luftës me gjithë ato alamet komandanta do e pensionojë së shpejti Ali Ahmetin dhe për kryetar do e zgjedhin Artan Grubin, sepse struktura të dyshimta duan në krye të BDI-së të kenë një kryetar të kontrollueshëm e të parashikueshëm.

Imponim nga jashtë për të zgjedhur një kryetar që s’e voton kush brenda partisë së tij!?

Në fakt Artan Grubi prej tash po e feston me koncerte pensionimin e Ali Ahmetit dhe krejt krahut ushtarak të BDI-së dhe marjen e partisë nën kontroll.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu