Ylli Limani, Arilena Ara dhe Bleona Qereti bashkohen në një program (VIDEO)

Ylli Limani, këngëtari më i përfolur i momentit përflitet se do të jetë pjesë e jurisë së “X Factor Albania”.

Ai do i bashkohet panelit të jurisë të ‘talent show-it’ të famshëm, ku përflitet se do të jenë edhe këngëtaret Bleona Qerreti dhe Arilena Ara.

X Factor rikthehet pas disa vitesh mungesë për të kthyer talentet në yje.

Video:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TV KLAN (@rtvklan)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu