Zamir Mehmeti: Sefer Tahiri nuk ka qenë asnjëherë pjesë e Revolucionit të Larmë

Vëllai i deputetes së BDI-së Ermira Mehmetit, Zamir A. Mehmeti, shkruan në rrejtin e tij Facebook se Sefet Tahiri asnjëherë nuk ka qenë pjesë e Revolucionit të Larmë, transmeton Infoshqip.com.

Ky është postimi i plotë i tij i plotë në rrjetin Facebook:

“Sefer Tahiri asnjëherë nuk ka qenë pjesë e Revolucionit të Larmë, e as që e ka përkrahur publikisht. Spini që po e plasojnë VMRO dhe BDI se Tahiri nuk mund të zgjidhet për anëtar i ad hok trupit për rregullimin e medieve është një gënjeshtër e pastër, e cila ka vetëm një qëllim: që të defokusohet opinioni, ndërsa ato me marrëveshje tender ta zgjedhin kandidatin tjetër që ështëi afërt me BDI-në që forcat të janë 3:2 në dobi të pushtetit”, shkroi Zamir A.Mehmeti./infoship.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu