Zbulohet loja e produksionit që kishte për qëllim që banorja e BBV të flejë me këtë banor bukurosh

Një ditë para Prime banorët Romeo Veshaj dhe Roza Lati kanë vënë nja bast. Kjo pasi Roza kishte thënë se të marten nuk do hyj asnjë banorë ndërsa Romeo thoshte se do të hyjnë disa banorë.

Prandaj Romeo i tha se nëse del fjala e tij Roza do duhet të ndaj shtratin e të fle me banorin e parë mashkull që hyn në atë shtëpi.

E duket se këtu produksioni i BBVA bëri një lojë duke vendosur që banorin e parë në Prime-n e së martes ta bëjnë ish konkurentin e Përputhen, një djalosh i ri dhe i pashëm.

Mbetet të shihet nëse ata do të flenë bashkë, pasi Fationi u tha atyre se nuk është një objekt që të bëjnë baste me të./InfoKosova/

FOTO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu