Zekiri: Ja si më kërcënoi trimi i botës, shoferi i Suzana Saliut të BDI-së (FOTO)

Gazetari Muhamed Zekiri në profilin e tij në facebook ka shkruar se është kërcënuar nga shoferi i drejtoreshës së Qendrës për Menaxhim me Kriza, Suzana Saliu nga BDI.
“Para pak minitash u paraqit trimi i botes vozitesi i Suzana Saliut, Ejup Saliu familjar i saj dhe vozites duke u kercnuar. Shko shit trimni diku tjeter e ke gabuar adresen o i mjer!!!
‪#‎Suzana‬ dhe BDI lidhni qenet Tuaj te terbuar
Pak kohë më parë, e quajtur hero wannaben suzana saliu ejup saliu, kushëriri i saj dhe tha se do të më vrasë. Shko ti shes gjëra, diku tjetër ke adresa pogrešeno sirotinjo!!
‪#‎suzana‬ dhe bdi ti lidhësh ata qente”, ka shkruar Zeqiri, pasi që kishte postuar më parë se si Saliu në mesnatë kishte dërguar barëra vetëm në fshatin Stajkovc të banuar me maqedonas.

Zekiri


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu