Zeqiri nga ASH-së reagon: Vetëm tek ne ndodh që Grubi e Bekteshi të sjellin investitor nga Lazim Destanin nga Tetova

Pas zërave të shumtë ku eksponentë të lartë të BDI-së mbureshin se kanë sjellë ata fabrikën e makinave elektrike që pritet të hapet së shpejti në Tetovë, ka reaguar Arben Zeqiri shefi i mardhënieve me publikun në ASH, shkruan InfoShqip.

“Veç te ne ndodh. Artan Grubi dhe Kreshnik Bekteshi do ta sjellin në Tetovë investitorin nga Tetova, Lazim Destani 🤦‍♂️”, ka shkruar Zeqiri nga ASH./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu