Zeqirija Ibrahimi: Nëse Ahmeti ska bërë asgjë, gjëja më e mirë që do bëjë është të bëjë bashkë Selën me Merkon

Sekretari i përgjithshëm i Alternativa, Zeqirija Ibrahimi me një postim në rrjetet sociale shkruar një postim lidhur me liderin e BDI Ali Ahmeti.

Ibrahimi thotë se n=se Ali Ahmeti ska bërë asgjë të mirë për kaq vite në politikë, merita e tij do të jetë që do ta bëjë bashkë Ziadin Selën e Ramiz Merkon.

Në vazhdim postimi i plotë:

“Nëse asgjë të mirë nuk ka bërë Ali Ahmeti për kaq vite në politikë, merita e tij do të jetë që do ta bëjë bashkë Ziadin Selën e Ramiz Merkon.
Gjithsesi në emër të agjendës “europjone” kundër Rusisë.
Pa viza amerikane dhe me “persona non grata”.” shkruan ai./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu