Zhvillimet aktuale në Kosovë, Kurti realizon takim me liderët opozitarë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka pritur në Qeveri krerët e partive opozitare. Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, ai i PDK-së, Memli Krasniqi dhe kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj janë pjesë e takimit.

Kurti ftoi opozitarët për të diskutuar zhvillimet në vend, veçanërisht atyre në veriun e Kosovës.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu