Ziadin Sela viziton lagjen Teqe në Tetovë: Ju japim zë rinisë të thonë dhe bëjnë atë që duan

Kryetari z.Ziadin Sela, nënkryetari Arben Taravari, deputeti Halil Snopçe dhe bartësi i listës së Aleancës për Shqiptarët, Abdulla Osmani, mbrëmë kanë vizituar lagjen Teqe në Tetovë ku kanë prezentuar programin e rinisë dhe dëgjuan sugjerimet dhe propozimet e qytetarëve për qeverisjen e ardhëshme të Këshillit Komunal të Tetovës, shkruan Top24.

“Jemi partia e vetme që vendosëm që rinisë drejtpërdrejtë ti mundësojmë të bëjnë atë që është më e mira për ta, nuk kemi kalkuluar ne se çfarë duhet të bëjmë për të rinjtë, por ju kemi dhënë ZË që ata vetë të ndërtojnë fatin e tyre dhe kështu do vazhdoj”, tha Ziadin Sela kryetarë i ASH-së. /Top24/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu