22:07 - 19 October, 2017

A po zihet diçka mes ASH ...

Në këtë foto shihet një komunikim shumë miqësor mes Nënkryetarit të ASH prof. Elmi Az...
19:26 - 19 October, 2017

BDI dhe PDSH bëhen bashkë...

BDI dhe PDSH kanë arritur marrëveshje formale ndërmes këtyre dy partive për zgjedhjen...
00:15 - 19 October, 2017

Rufi Osmani "godet" kryet...

Akuzave të BDI-së pë koalicionin BESA-Aleanca për Shqiptarët u është përgjigjur edhe ...
00:07 - 19 October, 2017

Rufi Osmani: Bashkëpunimi...

Ish kryetari i Komunës së Gostivarit, Rufi Osmani, e ka quajtur koalicion natyral, ko...
23:31 - 18 October, 2017

A do të vazhdojë koalicio...

Në pyetjen se, nëse vendi do të shkonte në zgjedhje të parakohshme parlamentare, a do...
21:31 - 18 October, 2017

Pas Besës, edhe UNITETI n...

Pak minuta pas përfundimit të numërimit të votave në 15 tetor në Dibër, ku u caktuan ...
19:46 - 18 October, 2017

Partitë shqiptare zyrtari...

Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa kanë bërë publike sot detajet e marrëveshjes ...
19:17 - 18 October, 2017

Rexhepi: E treta e vërtet...

Njëri nga personat më të përfolur për t'u kandituar për kryetar komune në Çair nga ra...
17:24 - 18 October, 2017

A do të del ASH-ja nga Qe...

“Arsyet pse nuk ndodhi më herët, nuk është koha që t’i flasim tash pasi që kjo marrëv...

Të ngjashme