Momenti kur Mayweather “e lanë” me dollarë McGregorin pasi e ofendoi (VIDEO)

Floyd Mayweather mori simpatinë e publikut në New York në takimin e tretë mes tij dhe Conor McGregor.

Ishte boksieri amerikan që sërish u përball me fyerjet e irlandezit, i cili madje i tha se nuk i ka punët mirë me të holla aq sa pretendon.

Në atë moment Mayweather urdhëroi muzikën dhe me muzikën edhe filloi e rreshura e të hollave që befasoi McGregorin.

Fansat e këtij të fundit u përgjigjën duke brohoritur “paguaj taksat” duke iu referuar taksave që nuk i ka paguar boksieri amerikan për të cilat edhe u akuzua.

Shikoni momentin kur filluan të rreshurat e të hollave:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here