“I rrahin” të dashurin, ajo zbret nga makina dhe ndodh e papritura (VIDEO)

Një grup motoristësh i bllokon rrugën një makine, duke e detyruar që të ndalet. Djali që është në timon zbret nga makina dhe kërkon të sqarohet me motoristët, por “të ligjtë” e shtyjnë dhe e përplasin mbi kofanon e veturës.

 Sherri vazhdon deri në momentin që nga makina zbret edhe e dashura e djaloshit dhe pikërisht këtu merr jetë një finale vërtetë e papritur e këtij akti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here