20 vetura nga Çairi dhe Saraji në Manastir për Grupin e Musës

Një video e publikuar nga portali infoshqip shihet një kolonë e gjatë e veturave të grupit të zjarrit dhe mbështetësve të tyre të cilët udhëtuan nga Shkupi për të mbushur sallën ku kishin paraljmëruar takim me strukturat e BDI-së në Manastir, ajo që bie në sy është që konvoi i ardhur nga Shkupi ishte nën shoqërimin e policisë, shkruan Top24.

Ndryshe dega e BDI-së në Manastir iu përgjigjën masovikisht ftesës së ministrit Bekteshi duke konfurmuar kështu reshtimin etyre pas Ali Ahmetit.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu