A do rikthehet Balotelli në Premier League? Klubi lodinez kërkon sulmuesin

Mario Balotelli mund të rikthehet të luajë sërish në Premier League. Mirror bën të ditur se West Ham po kërkon përforcime në sulm pas largimeve të Arnautovic, Lucas Perez dhe Andy Carroll.

Ndërkohë Balotelli më parë në Premier League ka luajtur për Manchester City-n dhe Liverpoolin, ndërsa së fundmi ishte pjesë e Marsjes. /albeu.com/

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu