Agim Islami: Mos bëni qeveri pa i liruar të burgosurit e pafajshëm

Agim Islami i dënuar për rastin “Alfa” në një status në Facebook u ka bë thirrje partive politike shqiptare që të mos bëjnë Qeveri pa lirimin e të burgosurve të pafajshëm, përcjell TV21.

“Pěrshendetje Miq dhe Dashamirě.
Njě Apel deri te Politikanět Shqiptar,nuk mě intereson se kush do tě formoje Qeveri,veq Qeveri pa Lirimin e tě Burgosurve tě Pafajshěm mos bějnii!Tě Gjithě e dimě se si funksionon Drejtěsia ně kět Vend,dhe ajo nuk do tě ndryshoje asnjěherě,kětu ka veq marveshje Politike”, ka shkruar Agim Islami në Facebook.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu