Ahmeti thërret gjithë strukturat dhe funksionarët e Frontit Evropian të dielën në Tetovë

BDI përmes një njoftimi të shpërndarë strukturave të saj i ka bërë thirrje për një takim të përbashkët të dielën në Pallatin e Kulturës në Tetovë. Njoftimi është shpërndarë tek përfaqësuesit e kësaj partie.

Po ashtu bëhet e ditur se në tubimin e thirrur të dielën në ora 13:00 në Pallatin e Kulturës në Tetovë, do të marrin pjesë edhe përfaqësuesit e partive tjera të Frontit Europian. /INA/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu