“Ajo po thërriste emrin tim, nuk mund ta shihja kush ishte!” zbulohet se çka ndodhi mes Kimit dhe motrës së saj

Kim Kardashian ka zbuluar atë që u tha mes saj dhe motrës Kendall Jenner në një fotografi nga Met Gala 2021 e cila që atëherë është bërë virale.

Në fotografinë qesharake, Kim, 40 vjeç, qëndron me krahët e shtrira ndërsa Kendall, 25 vjeç, e shikon atë me një shprehje të hutuar gjatë takimit të tyre në tapetin e kuq, shkruan dailymail.

Shumë fansa të familjes bënë shaka se Kim nuk ishte në gjendje të shihte se kush ishte Kendall, për shkak të faktit se fytyra e saj ishte e mbuluar plotësisht nga një maskë e zezë.

Ndjesia e realitetit tani ka konfirmuar se kjo ishte në të vërtetë kështu, pasi ajo bëri shaka se Kendall po bërtiste emrin e saj dhe ajo nuk ishte në gjendje të tregonte se kush ishte.

Të enjten, Kim shkoi në Instagram Story të saj për të komentuar spekulimet rreth fotografisë, duke thënë: ‘Kendall po thërriste emrin tim dhe unë nuk mund ta shihja se kush ishte, por pashë skicën e fustanit të saj me shkëlqim emoji me fytyrë duke qarë me zë të lartë ‘- tha ajo.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu