Albin Kurti arrin në Çair, “Fronti Opozitar” në “luftë brrylash” kush do i qëndrojë afër

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka arritur në Çair ku do të bëhet përurimi i rrugës “Adem Demaçi”.

Ai është pritur nga kryetari i komunës së Carit, Visar Ganiu, si dhe kryetarët e Lëvizjes BESA, Alternativës dhe Lëvizjes Demokratike. Në mes të këtyre të fundit vërehet një “luftë brrylash” se kush do ti qëndrojë me afer kryeminisrit Kurti.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu