Aleanca për Shqiptarët s’ka qenë, s’është dhe s’do të jetë kurrë derivat i BDI-së

Pas reagimeve nga Lëvizja Besa, Alternativa dhe Lëvizja Demokratike në lidhje me deklaratën e kreut të ASH-së, Arben Taravari, i cili e qaujti derivat të BDI-së frontin opozitar, kanë reaguar sërish nga ASH.

Nga kjo parti thonë se s’kanë qenë, s’janë dhe s’do të jenë kurrë derivat i BDI-së.

“Na mbetet vetëm ta përsërisim se partitë tjera aktuale janë derivate të BDI-së, ndërsa Aleanca për Shqiptarët s’ka qenë, s’është dhe s’do të jete kurrë”, thonë nga ASH.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu