Ali Ahmeti sot viziton Gjakovën, merr me veti “kryesorët e BDI’s”

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, sot do të vizitojë fabrikën “Comodita” në Gjakovë.

Pjesë e kësaj vizite pritet të jenë edhe kryetari i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi, Ministri i Finansave, Fatmir Besimi, Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Jeton Shaqiri, Ministri i Jashtëm, Bujar Osmani, si dhe shefi i grupit parlamentar, Arbër Ademi.

Vizita pritet që të zhvillohet me fillim nga ora 13:00.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu