Arjanit Hoxha i Lëvizjes BESA sfidon partitë: Bëhuni bashkë dhe ne do ju mundim

Sonte në emisionin Click Plus në TV21 ka qenë i ftuar sekretari gjeneral i Lëvizjes BESA, Arjanit Hoxha. Gjatë pyetjes rreth koalicioneve parazgjedhore Hoxha ka sfiduar partitë shqiptare në pushtet.

“Bëhuni të gjithë që jeni në qeveri bashkë, fronti opozitar do të fitojë” – ka deklaruar Hoxha./TS/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu