Arjola Demiri: Burrat shqiptarë s’mbajnë dot bashkëshorten, por kanë aftësi të mbajnë 10 dashnore

Aktorja Arjola Demiri ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Natën me Aulonën”.

Gjatë intervistës, Demiri foli për jetën private dhe te një fenomen që ka hasur te meshkujt shqiptarë.

Aktorja tha se nuk e kupton pse shumë çifte qëndrojnë bashkë për shkak të interesit, ndërkohë që pëlqejnë njerëz të tjerë.

Ajo madje tha se meshkujt shqiptarë nuk janë të aftë të mbajnë bashkëshorten, por ata munden të mbajnë 10 dashnore.

Arjola Demiri: Realiteti në Shqipëri është që meshkujt nuk janë të aftë të mbajnë një femër që është bashkëshortja e tyre, por janë të aftë të mbajnë 10 dashnore. Këtë nuk e kam kuptuar kurrë sepse dreqi ta hajë mos rri në një lidhje që nuk të bën të lumtur./Albeu.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu