Arjola Demiri feston ditëlindjen, ja sa vite mbush aktorja

Aktorja e mirënjohur dhe e dashur nga publiku shqiptarë, Arjola Demiri, sot feston ditëlindjen. Ajo mbushi plotë 38 pranvera jetë.

Duke u përkujdesur gjithmonë për dukjen dhe stilin ajo vazhdon të mbetet një nga personazhet publike më të komentuara.

Në këtë ditë të veçantë edhe urimet ishin të shumta nga familjarë e miq, të cilët nuk e lanë pa e përshkruar me fjalët më speciale.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu