ASH mban takimin e fundvitit “Festë në shtëpi”

Aleanca për Shqiptarët ka mbajtur takimin e fundvitit me strukturat e mbështetësit e saj në selinë qendrore në Tetovë, shkruan Top24

“Festë në shtëpi, bashkë me anëtarët e familjes së madhe të Aleancës për Shqiptarët.
Të na gjejë edhe viti 2024 dhe të gjitha vitet më tej, shëndosh, të lumtur e me shumë suksese të reja!
Gëzuar për shumë mote!” thanë nga ASH.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu