Atdheu ndryshon mendim për Borën, ja komenti epik që bën për të

Atdhe Xharavina ishte i ftuar special në D-Night, ku gjatë intervistës u ndal në një pjesë shumë të rëndësishme, thashethemet rreth tij dhe disa vajzave të showbizit, mes tyre dhe Bora Zemani.

I pyetur nëse me Borën do kalonte një darkë miqësore apo pasionante, Atdheu tha se nuk e tërheq moderatorja dhe do donte të mos fliste më për të.

Atdhe Xharavina:Nuk më tërheq dhe në fakt nuk e kam me qejf më të flas në intervista në lidhje me Borën.”- tha ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu