Atmosfera fantastike nga tifozët “kuq e zi” në Tiranë para ndeshjes Shqipëri-Poloni (VIDEO)

Kur kanë mbetur edhe pak orë nga starti i ndeshjes Shqipëri-Poloni, tifozët kuq e zi kanë pushtuar Tiranën. FSHF bën me dije se janë shitur të gjitha biletat e ndeshjes plot 22 mijë dhe tifozët pritet të jenë lojtari i 12.

Kapaciteti i stadiumit duhej të ishte 30%, por si shkak i mungesës të shumë lojtarëve, pjesmarrje më e madhe e tifozëve do ishte motivim për kombëtaren.

Video:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu Sport (@sportalbeu)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu