Autostrada në Shkup mbulohet me lopë të ngordhura (FOTO)

Në afërsi të liqenit të Smilkovcit  i cili gjendet në dalje të Shkupit, në autostradën qarkore u panë disa lopë të ngordhura nga vërshimet që ndodhën në Zonë, duke u shembur dhe përmbysur gjithçka nga ajo natë e tmerrshme e së dielës, duke marrë me vete dhjetra viktima.

Kjo fotografi tregon se kjo pjesë e autostradës përpos që është e mbuluar me ujë, përmbytjet i nxorën në pah edhe lopët e ngordhura,transmeton InfoaShqip.com.

lopet-shkup_1470745938-6011916-640x360


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu