Azra dhe Xhenku në darkë romantike, do ju habisin me pamjen (FOTO)

Alp Navruz dhe Alina Boz janë dy aktorë suhmë të pëlqyer nga kinematorgrafia turke. Ata rrëmbyen rolet kryesore në serialin ‘Mos ma lësho dorën’, përcjell InfoShqip.com

Me rolet e Xhenkut dhe Azrës u bënë të njohur edhe në publikun shqiptar. Ata të dy janë shumë të përfolur nga mediat turke për një lidhje jashtë serialit.

Së fundi në internet po qarkullon një foto ku ata shihet se kanë dalë në jnë darkë romantike bashkë e ku që të dy ‘shkëlqejnë me pamjet.

FOTO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu