‘Azra’ një prej aktoreve më të bukura turke, e dëshmon me pamjen e fundit (FOTO)

Alina Boz është një prej aktoreve më të pëlqyera nga kinematografia turke. Ajo u bë e njour që në daljen e parë dhe tani po arrin popullaritet të madh me rolin e ‘Azrës’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’, përcjell InfoShqip.com

Azra cilësohet si një prej aktoreve më të bukura turke. E këtë po e dëshmon edhe me pamjen e fundit ku ajo shihet e veshur në një fustan të kuq.

FOTO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu