Barcelona nuk heq dorë nga Lewandowski, ofertë të re për sulmuesin polak

Barcelona nuk po heq dorë nga Robert Lewandowski. Sipas raportimeve të “Sport Bild”, blaugranët kanë vendosur mbi tavolinë 40 milionë euro plus 5 milionë bonuse për sulmuesin polak.

Bayern Munich nuk mjaftohet nga kjo ofertë dhe vazhdon të kërkojë 60 milionë euro.

Sulmuesi i klubit gjerman ka ende një vit kontratë me bavarezët dhe ka deklaruar publikisht që dëshiron largimin.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu