Bayerni pazar me Atleticon, gati të transferojë një tjetër lojtar

Bayern Munchen duket se do të bëj një merkato të madhe këtë verë. Gjiganti gjerman pas transferimeve të Pavard dhe Hernandez, është gati të transferoj edhe një tjetër lojtarë.

Bëhet fjalë për yllin e Atletico Madrid, Rodrigo. Sipas gazetës ‘AS’ klauzola e lojtarit është 70 milionë euro.

Me Rodrin në mesfushë, Bayern do të kishte dy mesfushorë shkatërrues.

Për mesfushorin spanjoll të interesuar janë edhe skuadra e Manchester Cityt.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu