Bekim Neziri sillet para Gjykatës Penale në Shkup

Siç raportohet sonte katër të dyshuar për sulmin e mbrëmshëm ndaj punonjësve në M-NAV ku mes tyre është edhe Bekim Neziri, sonte pas orës 19:00 janë parë në Gjykatën penale në Shkup.

Ndryshe, prokuroria dhe MPB-ja ende nuk kanë bërë të ditur se për cilën vepër do të ndiqen penalisht të dyshuarit që kanë kryer sulmin fizik në kullën e trafikut ajror.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu