Bekim Tateshi: Të palarat e Pustecit do t`i lini te Lista Zgjedhore

Dr.Bekim Tateshi nga LR-PDSH në profilin e tij në Facebook përkujton se do të fshihen 30.000 votues, kryesisht shqiptar nga Lista Zgjedhore e Republikës së Maqedonisë,transmeton InfoShqip.com.
“Erdhi edhe 20.Gushti.
Nga lista zgjedhore do te eliminohen mbi 30.000 qytetare, shumica dermuese shqiptar.
Dhat edhe nje premtim bosh qe kjo nuk do ndodh. Ndodhi, si shume te tjera deri tash.
Kush mban pergjegjsi per kete, apo edhe kjo nuk mund te parashiheshte?!?
Po ato te palaret e Pustecit do t’i lini te lista, se ashtu thot shefi …
Merreni me problemin e Turqise, hapni Universitete, harxhoni para per te mallkuarin Shkupi 2014, deri kur, ju pyes deri kur?
Ju mendoni se jemi dele e kullosim bar. Mos harroni se denimi i popullit vjen shpejt dhe do pergjigjeni per krejt keto dukuri te shemtuara.”, shkroi Bekim Tateshi./InfoShqip.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu