Berlusconi i rikthehet Icardit, Monza gati të provojë goditjen e madhe

Monza i është rikthyer përsëri emrit të Mauro Icardit për në merkato. Sipas raportimeve nga e përditshmja franceze “L’Equipe”, një optiomizëm i madh ekziston nga drejtuesit e Monza për ta sjellë argjentinasin përsëri në Itali.

Icardi ka dëshirë të larghet nga PSG pasi edhe vet ai e ka kuptuar se nuk ka një vend titullari në ekipin e parë.

Klubi i Berlusconit është i gatshëm ta afrojë atë te Monza dhe rroga e tij nuk do të jetë problem, pasi PSG mund të paguaj një pjesë të saj.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu