Bilall Kasami lideri shqiptar më i ndjekur

Lideri i Lëvizjes BESA njëherit kryetar i komunës së Tetovës, Bilall Kasami është lideri më i ndjekur shqiptat në rrjetet sociale, sipas TERA WORLD.

Analizat e Tera World tregojnë se Kasami ka shikueshmërinë më të madhe në rrjetin social Facebook. Në këtë sondazh shihet qartë se Bilall Kasami rradhitet i pari tek shqiptarët për shikueshmëri dukshëm më lartë nga politikanët e tjerë shqiptarë të cilët i lë shumë prapa.

Rikujtojm që përpara disa kohësh këtë primat e mbante lideri i BDI-së ndërsa tashmë Kasami e ka kaluar dhe dukshëm e ka lënë prapa.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu