Breshëri dëmton veturat në Bllacë të Shkupit (VIDEO)

Water flowing along the street curb during heavy rain. Close up of splashing raindrops and air bubbles.

Dëme të konsiderueshme materiale janë shkaktuar pas reshjeve të shiut dhe breshërit që kanë përfshirë vendin, përcjell TV21.

Në një video që ka siguruar TV21, në Bllacë të Shkupit janë dëmtuar disa vetura të banorëve.

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu