Burri zgjedhë mënyrën më të çuditshme për t’i propozuar të dashurës

Përdoruesit e Facebook mbetën të shokuar pasi një burrë i propozoi të dashurës duke vendosur një unazë diamanti në sisën e një lope.

Në postim, të ndarë me 18,000 anëtarë të grupit global në Facebook Kjo është ajo, unë jam duke u sharë, një grua e re nga Singapori ndau një fotografi të një postimi fejesë që kishte dalë në burimin e saj në Facebook.

Fotoja, e cila ka grumbulluar qindra reagime dhe komente, tregon një unazë fejesë në sisën e një lope.

Në përshkrimin shoqërues, gruaja shpjegoi personin që fillimisht e ndau fotografinë ishte një fermer.

“Nuk është Photoshop”, shkroi ajo.

Megjithatë, ende nuk është bërë e ditur se si i është përgjigjur një kërkese të tillë për lidhje të mëtutjeshme gruaja kundrejt të cilës është propozuar.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu