Calhanoglu: Milan e fitoi derbin prej gabimeve tona

Në konferencën e tij për shtyp në prag të ndeshjes kundër Bayern Munich, mesfushori zikaltër, Hakan Calhanoglu, foli edhe për humbjen ndaj Milanit në derbi.

“Duhet të rifillojmë menjëherë, nuk mund të relaksohemi dhe e analizuam ndeshjen.

Milani e fitoi derbin prej gabimeve tona, por nesër do të jemi të motivuar, është Champions League, jemi gati”, u shpreh mesfushori turk.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu