Çaste familjare nga pritja e Vitit të Ri të Ledrit (FOTO)

Ledri Vula kishte vendosur që ndërrimin e motmoteve ta priste pranë familjarëve të tij.

Reperi i famshëm kosovar është parë i lumtur pranë prindërve të tij dhe familjarëve të tjerë në natën e fundit të vitit 2016 dhe çastet e para të vitit 2017.

Si zakonisht Ledri tregoi se Xherin nuk e ka vetëm nënë, por edhe shoqe./Indeksonline.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu