‘Çdo gjë që unë bëj e bëj për ju’! As larg nuses, as larg nënës!

Luizi dhe Kiara po shijojnë romancën e tyre pas përfundimit të “Big Brother VIP” dhe duken më të lumtur se kurrë. Por përveç kohës që kalojnë me njëri tjetrin, ata nuk ndahen as nga familjet e tyre. Këtë e ka vërtetuar edhe këngëtari sot, teksa ka postuar një foto, ku shfaqet duke folur në një video-call me moderatoren dhe nënën e tij njëkohësisht.

Kjo tregon edhe njëherë se marrëdhëniet e Kiarës me vjehrrën e saj janë shumë të mira, teksa janë parë shpesh së bashku edhe duke bërë shoping.

Disa ditë më parë, prondërit e Kiarës festuan 30-vjetorin e martësës së tyre, dhe të pranishëm ishin sigurisht dhe familjarë të luizit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu