Çfarë lidhje kanë jashtë serialit Xhansu dhe Hazall? A janë vërtet motra? (FOTO)

Xhansu dhe Hazall, janë rolet kryesore në serialin “Fate të kryqëzuara”. Ato të dyja kanë rol kyç edhe në lumturinë e dy familjeve të tyre por lidhja e tyre s’ështe edhe aq për tu admiruar, transmeton InfoShqip.com.

Mirëpo në jetën reale ato shkojnë shumë mirë me njëra tjetrën, aq sa Hazall në rrjetet sociale i uron Xhansus ditëlindjen duke e quajtur atë “motër”.

Ata shihen shumë të afërta me njëra-tjetrën shumë ndryshe nga ç’shohi në ekran!/InfoShqip.com

 


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu