Çfarë ndërhyrjesh ka bërë Remzie Osmani?

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është mjaftë e angazhuar.

Ani pse është bërë edhe gjyshe e një mbese dhe nipi, Remzia po shkëlqen.

A ka bërë ndonjë ndërhyrje? Ndonëse ka aludime, asgjë nuk duket shumë dhe konkretisht.

Remzia është gjyshja më e pashme e estrades dhe kjo është mëse e dukshme, shkruan “Kosovarja”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu