Chelsea aprovon transferimin e Lukakut tek Interi, nisin negociatat

Kanë nisur zyrtarisht negociatat për rikthimin e Lukakut tek Interi. Ai ka pranuar huazimin e belgut tek Interi dhe deri në fundjavë, maksimumi në fillimin e javës tjetër pritet që Lukaku të fluturojë drejt Milanos për të firmosur.

“The Telegraph” raporton se nga kontakti i ditës së sotme mes Lukakut dhe presidentit të ri të klubit.

Todd Boehly, ka rezultuar pozitiv për sulmuesin belg pasi bosi i klubit anglez ka dhënë dritën jeshile për largimin e Lukakut.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu