Chelsea dhe Tottenham “përplasen” për të fituar shërbimet e yllit brazilian

Chelsea është në pritje të largimit me huazim të Lukakut tek Interi, ndërsa Tottenham mund ta aktivizojë në ndihmë të Kane.

Sipas “Daily Mail”, bëhet fjalë për sulmuesin brazilian të Everton, Richarlison.

Dy klubet londineze janë të gatshëm të ofrojnë shifrat e kërkuara nga Everton, ku braziliani vlerësohet të paktën 60 milionë euro.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu