Çiljeta surprizon ndjekësit me ndryshimin drastik në pamje

Këngëtarja e mirënjohur Çiljeta Xhilaga është gjithnjë në vëmendjen e medieve rozë, që sot kanë kapur një detaj të veçantë.

Çiljeta prej vitesh ishte kthyer në bionde. Por ditën e sotme ajo ka shtangur ndjekësit, teksa është shfaqur me “look” të ri.

Çiljeta ka treguar ngjyrën e re të flokëve, tashmë brune, dhe komentet kanë qenë nga më të ndryshmet.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu