City deklason Steauan në Ligën e Kampionëve (VIDEO)

Manchester Ciy ka shënuar fitore të thellë 0:5 kundër Steaua Bucurestit në Ligën e Kampionëve
Pep Guardiola e ka nisur furishëm në Ligën e Kampionëve me Manchester Cityn, pasi ka shënuar fitore të thellë prej 5:0 kundër Steaua Bucurestit në fazën e play-offit.

Golat për Cityn i shënuan David Silva, Sergio Aguero het trik dhe Nolito.

Kujtojmë se në këtë ndeshje Aguero ka humbur edhe dy penallti, që i bie se rezultati ka mundur të jetë edhe më i thellë.

Ndeshja e kthimit do të zhvillohet pas një jave në Angli, por City është shumë pranë kualifikimit.

http://www.youtube.com/watch?v=G-eEDHH8uKA


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu