Ç’po ndodh në BBV, Heidi del nga shtëpia për të shkuar diku. Ja ku do e shihni sot

Ditën e sotme kanë ndodhur shumë ngjarje në Big Brother Vip. Pas videos së Eglës qe duket sikur s’ka dalur nga shtëpia një gjë ka ndodhur dhe me Heidin.

Në shtëpi ka një buton të madh që kush e shty nuk dihet nëse do marri diçka të mirë apo jo.

Heiri shtypi butonin pas rënies së gongut dhe ju komunikua që sot do dilte nga shtëpia. E hutuar Heidi filloi të hidhet nga gëzimi se edhe nuk e dinte ku po e çonin.

Në një postim në Instagramin zyrtar të BBV mësohet se sot Heidi do jetë e ftuar ekskluzive te emisioni “Ftesë në 5” me Bieta Sulo./Lajme.al


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu