CR7 së bashku me Messin te PSG? E bujshme nga The Sun

Cristiano Ronaldo, ka opsionin për të vazhduar karrierën e tij në ligën franceze. PSG vendosi të nënshkruajë me golashënuesin 37-vjeçar, me të cilin luan argjentinasi Lionel Messi.

Sipas The Sun, përfaqësuesit e gjigantit parizian kanë hyrë në një proces negociatash me agjentin Jorge Mendes, duke përfaqësuar interesat e sulmuesit portugez.

Më herët, Ronaldo njoftoi se do të largohet nga Manchester United këtë verë, pavarësisht kontratës aktuale deri në fund të sezonit të ardhshëm. Ndër pretendentët për Ronaldon tashmë janë Barcelona, Bayern, Chelsea. Roma dhe Napoli.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu