Dalin pamjet e revoltës së gazetarëve nga Kosova, ndaj Edi Ramës (VIDEO)

Edi Rama nuk i la sot gazetarët nga Kosova të bënin pyetje, pasi ua mbylli mikrofonin sapo mbaruan pyetjet e TCH dhe TVklan.

Por gazetarët që kishin ardhur nga Prishtina nuk ja përtuan që të ngriheshin në revoltë për të akuzuar Edi Ramën.

Ky i fundit gjatë konferencës me kancelaren Angela Merkel vendosi të sulmonte Kosovën dhe kryeministrin Albin Kurti, i cili ka dalë kundër projektit të tij dhe Vuçiç me emrin ‘Ballkani i Hapur’.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu