Dedikimi i ëmbël i Bardhit për Sara Gjordenin

Pas një periudhe tensioni me menaxherin e tij, Jetmir Agaj, duket se Bardhi Idrizi, artisti nga Kumanova, ka arritur të rregullojë marrëdhëniet dhe të vazhdojë jetën e tij normalisht. Romanca e tij me Sara Gjordenin po ashtu përparon mirë, duke ndarë një lidhje të ngushtë me njëri-tjetrin.

Pavarësisht deklaratave të mëparshme për krijimin e një profili të ri në rrjetet sociale pas largimit nga “BBV” për shkak të menaxhimit nga Agaj, Bardhi ka zgjedhur të kthehet në llogarinë e tij të mëparshme zyrtare në Instagram. Ai e shënoi këtë rikthim me një postim dedikuar Sara Gjordenit, duke treguar se i duhej një periudhë qetësie pas të gjithë zhurmës që pasoi daljen e tij nga “BBV”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu